الهام بخش باش..

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سلام.


روزی خودم آدم الهام بخشی بودم برای خیلی ها! شوخی نمیکنم ها :)

یه حقیقتی وجود داره و اون اینه که دنیا پر از همه جور آدمه. آدمهایی که در الگوهای مختلف ارتباطی هر روز باهاشون برخورد می کنیم و ناخداگاه اگر حواسمون نباشه ازشون بسیار تاثیر میگیریم. هم از اونا هم از اتمسفری که داریم توش کار و زندگی می کنیم.

یه مهارت مهم رو باید یاد بگیریم. این که سعی کنیم از آدمهای منفی باف ، تحقیر کننده و مسموم کننده ی روحمون کمترین ضربه رو بخوریم. آسون نیست ابدا. ولی شدنیه..

این ما هستیم که میتونیم انتخاب کنیم کی رومون تاثیر بگذاره.

حتی مطالعه متن های خاص هم مثل همین آدم ها تاثیرات مهم خودش رو داره.

بیاید یه مدت سعی کنین رو متن های الهام بخش تمرکز کنین و بیشتر با آدم های مثبت و الهام بخش رفت و آمد کنین یا درباره شون مطالعه کنین. مطمئنا تاثیر بسیار زیاد و مثبتی رو دریافت خواهید کرد.

مطالعه زندگی آدم های خلاق ، آدم های دگر اندیش ، آدم هایی که تلاش شون منجر به تولید محصولی خلاقانه شده یا روی محیط اطرافشون اثر مثبتی گذاشتن خیلی حالتون رو خوب خواهد کرد و برای حرکت به جلو الهام بخش خواهد بود.

نقطه مشترک زندگی بسیاری از این آدمها ، حرکت ا. حرکت در مسیری که خیلی ها قبولش نداشتن و از نظرشون بعید می اومده. 

این حرکت با تلاش و امید و استواری ا که آدم ها رو از خودشون راضی می کنه و باعث میشه حس بهتری نسبت به خودشون و محیط شون داشته باشند و اثرات مثبت بگذارند.

از هرکسی که توانایی های شما رو از روی ترس ، حسد یا کم بینی ، نادیده می گیره دوری کنین. روی پای خودتون باستید و از دوستان خوبتون کمک بگیرید.

با تمرین و عبادت و تلاش قدرت روحی تون رو بالا ببرید و به استقلال فکری برسید و آن چنان آدم محکمی بشید که بقیه حتی با وجود مخالفت بهتون احترام بگذارند و به رسمیت بشناسندتون.

از امروز تصمیم بگیرید انسان الهام بخشی بشید. مهم نیست بقیه چه فکر میکنند یا چقدر ممکنه سنگ اندازی کنند. به خودتون و هدفتون ایمان داشته باشید.. حتما خدا کمک تون میکنه.

/ 2 نظر / 53 بازدید

بنام خدا سوره ------- ایه 38 7 23 24 28 36 نتیجه مشترک : یک منطق وطرز فکری که: معیار برای شنیدن حرف درک وشنوای وبینایی خود ادم باید باشد نه این فیلتر که این حرفها را تابحال از ادمهای - نسلهای - قبلی شنیده ایم یانه