دفع حداکثری

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام.

ما دیروز با دوستانمون رفتیم کافه نخلستان- کافه ای به اصطلاح مذهبی برای کارهای به اصطلاح ارزشی در تهران-  ولی بخاطر این که یکی از دوستانمون چادر نداشت با این که مانتو بلند پوشیده بود و ارایشی نداشت و موهاشم بیرون نبود بهمون گفتن ما پذیرش بدون چادر نداریم از امروز و این خانم برن بیرون. ما همه ناراحت شدیم.
چون پذیرش خانم های چادری با موهای بیرون و صدقلم آرایش و جلف بازی رو داشتند ولی از پذیرفتن خانم هایی با مانتو بلند مشکی مقنعه مشکی و کاملا محجبه معذور بودند.

القصه, بعد از یه اعتراض گروهی ، ما که هشت نفر بودیم همه از نخلستان رفتیم کافه وصال انتهای همون خیابانی که کافه نخلستان واقع شده ؛خیلی هم خوش گذشت. هیچ کدام از دوستان روشنفکر هم بهمون نگفتن ورود چادری ممنوعه. رفتار پرسنل کافه هم خیییلی مهربان و دوستانه بود.


حالا حزب اللهی نماهایی با پول نفت برای خودشون جزیره ساختن برن در خواب به فتح دنیا با جذب حداکثری فکر کنند در حالی که مشغول دفع حداکثری خودی ها هستند.  خدا هدایتشون کنه....اینا همون هایی هستند که از حضرت آقا هم مسلمون ترن ... خدا به امام خامنه ای صبر بده از دست اینا...

/ 11 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی حسینی

سلام.یه چیزی تو دلم ریخت این متن رو که خوندم.ای وای... یعنی هنوز این فرآیند افراطی تفریط بر انگیز ، این دیدگاه آدم کش منافق پرور، این دیدگاه قشری فهم نکرده حق، این فاجعه شرافت کش تو ذهن یه عده وجود داره. شاید خیال کنن یه عده، دارم آروغ روشنفکری می زنم؛ اما نه. نه برادر من.هر کس با بصیرت ناب شیعی یه آشنایی ابتدایی داشته باشه متوجه جریان می شه.

مهدی حسینی

چنین آدمایی ملاک و محک رو گم کردن، دعوا و دفاعشون از اسلام در حد هواداری از استقلال و پرسپولیس سطحی، بی خیر و بی بنیست. چیزی شبیه به این دیدگاه وجود داره که یه عده نفهم خوارجی مسلک تولید می کنه که وردارن تو مجلس عزای ابا عبدالله ع به جای عزا داری اشعار موهن و سبک، با توصیفات جسمانی بخونن، و مهم ترین کارشون این باشه که عر بزن.همین دیدگاهه که سر اندازه طبل این هیئت با هیئت کل انداختن رو منجر می شه، همین دیدگاهه که به جا سینه زنی، رقاصی و عقب جلو رفتن رو رو سبب می شه. و این دیدگاه خواهر خوانده وهابیته.دیدگاه مهجور کننده نبی(ص). خدا هدایت کنه همه رو. به قول رهبر: "منتها، معیار باید عبارت باشد از تقوا"

محدثه

شرمنده اشتباه شد

مهدی حسینی

?!why not let others also know...comfirm the comments,if possible

پارسامهر

...

محدثه

سلام ما کنکورمون 22خرداد هستش:) وقتی نمونده! من الان عذاب وجدان دارم وخواهم داشت کلا اوضاع خرابیه دعا کنید باعث نشه به هدف هام نرسم

الف سین

سلام از امروز منم مخاطب جدیدتون شدم [لبخند] گاهی وقتا تو بلاگ یکی از دوستام به عنوان مهمان می نویسم؛ شاید منم یه روزی برای خودم یه وبلاگ زدم ... ظاهراً هرچند می خندم ، درونم شاد نیست باد اگر در غبغبم دیدی به جز غمباد نیست

محدثه

شدیدا ملتمس دعا هستم......حالم ناجوره....دعا کن رتبه ام زیر 5000بشه شیمیهای تهران را بیارم

مهسا

[لبخند]سلام دوست عزیزم به نظرم کاره خیلی خوبی کردی این مطلبو نوشتی تاامروز سعی میکردم هرجایی این مطلبو تعریف نکنم ولی بعد از اینکه یکی از دوستانمون از یه شهری خیلی دورتر از ما اومد و رفت اتاق یکی از این اقایونه به اصطلاح انقلابی و بابرخورده واقعا بدی روبه روشد دیدم که این دوستان برای پذیرش توی جزیرشون خیلی سخت گیر حتی اگر ادعا کنن ما رفتیم روستاها دنبال فیلم ساز .

حسام

سلام من یه فیلم ساز قمی هستم دارم رو موضوع بلوغ کار میکنم خوشحال میشم در کنار ما باشین و در ساخت این کار کمک کنید میتونین؟؟؟